O NAS

Jeśli szukasz dobrej jakości biżuterii na co dzień, MADI to marka, którą musisz poznać! Z dumą reprezentujemy 3. generację rodziny złotników.

 

Kultywujemy tradycję projektowania i produkcji biżuterii ze złota i srebra. Nasza filozofia to połączenie nowoczesności z klasycznym wzornictwem przy użyciu tylko srebra, materiałów pozłacanych i solidnego złota. Marka rozpoczęła życie w 2014 roku i od tego czasu stale się rozwija.

 

Jeśli lubisz nowoczesną biżuterię do codziennego użytku i cenisz sobie indywidualną jakość, MADI oferuje produkty, które są dla Ciebie idealne.

MADI Sterling silver ring
MADI earring - Pacman and double D models

To zaskakujące, ale jeśli połączymy wszystkie nasze rodzinne doświadczenia, możemy z dumą powiedzieć, że projektujemy i produkujemy biżuterię przez ostatnie 65 lat!

Przez te wszystkie lata mój tata i jego tata tworzyli piękne dzieła dla kogoś takiego jak Ty. Technologia ewoluowała, ale duch i dbałość o szczegóły pozostały. Od 5 lat żyję i oddycham duchem tworzenia dobrej biżuterii. Wreszcie w 2015 r.

 

Nadszedł czas, aby pokazać wyniki! Mam nadzieję, że spodobają Ci się moje produkty w taki sam sposób, w jaki lubię je tworzyć!